Vítejte na našem webu | přihlásit | registrace
Registrace


×
Zapomenuté přihlašovací údaje
×
Vyberte jazyk: CZE | ENG
› Detail semináře
Kód Od Do Lektor Název Místo konání
  • S18-017 31. 8. 2018 11:30 31. 8. 2018 12:45 Mgr. Aleš Neusar, Ph.D. Psychologie učení (se) jazyku ILC Czechoslovakia, s.r.o., Brno, Řipská 15a
Jak je možné, že v určitých zemích téměř všechny děti mluví anglicky? A proč je to v České republice nebo Španělsku takovou vzácností? Jsme hloupější než Holanďani nebo Finové? Jazyky se sice učíme, ale cíl umět jazyk rychle a dobře bývá vzácný. Výmluv bývá mnoho. Ne všechny děti mají na jazyky buňky! Učení přece zabraňují velmi časté specifické poruchy učení! Atd. Ano. Ano. Ale překvapivě mnohem méně, než si myslíme. Víme vůbec, jak se jazyk naučit opravdu rychle v řádu měsíců, pokud nemáme možnost žít v dané zemi? Nebo v případě dětí v běžné škole v řádu let? Paradoxně se to ví. A překvapivě není třeba nějakého extra úsilí navíc oproti současnému stavu ani udělat ve školství nějakou revoluci. Jen se to kupodivu děje výjimečně. V semináři vám představím, jak na to.
Aleš je poradenský psycholog, lektor, školní psycholog na ZŠ a jazykový mentor. Vyvinul mimo jiné metodu výuky angličtiny pro zoufalé samouky, kde slibuje, že ten, který se nenaučí jazyk na danou úroveň do 3 až 6 měsíců, tomu vrátí plné kurzovné. Aleš vystudoval doktorát v kognitivní psychologii na MU se zaměřením na paměť, s delšími praxemi v Leibniz-Institut für Sozialwissenschaften v Mannheimu a Universiteit voor Humanistiek v Utrechtu. Má soukromou psychologickou praxi a pedagogické zkušenosti získal na všech stupních vzdělávání. Často spolupracuje se základními a středními školami jako poradce v oblasti vztahů, řešení konfliktů a pomáhá učitelům zvýšit efektivitu vzdělávacího procesu. Publikuje a přednáší u nás i v zahraničí. Zajímají ho mimo jiné témata duševní hygieny, komunikace, myšlení a rozhodování či efektivní (sebe)vzdělávání. Domluví se anglicky, německy, polsky a částečně také španělsky a rusky. Ve volném čase se věnuje psaní, sportu, dětem, hraje, zpívá či pobývá v přírodě. V současné době píše svůj první román. 
› Registrovat se

Pokud již u nás jste registrován/a, přihlaste se, prosím.

V případě, že registrován/a nejste, prosíme, proveďte nejdříve registraci, která zabere cca 2 minuty, a posléze se můžete přihlásit na seminář či semináře z naší nabídky.

Vaše registrační údaje (jméno a heslo) Vám doporučujeme si uschovat pro budoucí přihlašování.

Na tento semináře se již nelze přihlásit, jeho kapacita byla naplněna.

Mgr. Aleš Neusar, Ph.D.

Psychologie učení (se) jazyku

Od: 31. 8. 2018 11:30

Do: 31. 8. 2018 12:45


ILC Czechoslovakia, s.r.o., Brno, Řipská 15a

› Naši dodavatelé
Cambridge University Press Hueber Macmillan CLE International Edi numen Black cat Edilingua
ILC 2018 | All rights reserved | design by youngprimitive | developed by NE2D | verze 2.0